Saturday, March 14, 2009

Osveta

-Smrt dacicu, policijskom govnu cije samo postojanje u medijima negativno deluje po Zvezdine rezultate, a ko zna sta sve radi iza ociju javnosti u pravcu namestanja utakmica i progona prema svemu crveno belom...smrt sps-u
-smrt tijanicu jer stalno prenosi utakmice fk groblja kao u mracnim devedesetim i kk ptare i nepostuje visemilionsku Zvezdasku armiju.. spaliti rts! Srpski i uvek Zvezdaski narod nikad nece nasesti na propagandu, nece gledati ni slediti taj klub, koliko god se nizerazredni smrdljivci sa jna nadali ovim nasilnim nabijanjem u program javne kuce
-smrt savezu, toletu, sudijama koji neposteno produzuju utakmice i sviraju nepostojece, a sviraju za postojece!!!!!!
-smrt grobarskoj upravi jsd zekibjeki i ustasi curki i slicnoj mafiji
-smrt komunisticko masonskim vladarima koji su se ponovo povampirili iz mrtvih i njihovim izvrsiocima kao tadicu i gradskoj vladi, tajkunima kao miskovicu...
-smrt svim grobarima, svakom u cron-belom i ubacenim spijunima u crveno belim redovima
-smrt kk ptarizanu zbog decenijskog namestanja i svega necasnog oko ovog manje popularnog sporta kojeg neko velica i neka umru ptarizani zbog izdaje Kosova
-smrt sos kanalu i njihovim policijsko-grobarskim kompleksaskim sms porukama
-smrt svim ostalim medijima, novinarima koji rade i navijaju protiv nas... kao i tudjim klubovima i neprijatljskim nacijama koji su uroceni protiv nasih interesa.

DEZ organizacija je rekla svoje... nema vise pregovora i popustanja ozakonjenom teroru nizih, zlobnijih i glupljih od Zvezde.

Sve prolazi - Zvezda traje!
--------
Posle ubedljive pobede od 4:0 i dominantne igre Crvene Zvezde protiv napretka u proslom kolu, sile tame sa groblja predvodjeni toletovim savezom su se uplasili zasluzenog Zvezdinog povratka na prvo mesto pa su postavili svog sudiju da nas pokrade u nersenom ishodu utakmice protiv ofk bgd (koji je digao cene ulaznica na cak 400 din plajckajuci narod) gde je utakmica produzena samo 6 minuta znajuci da su svi prekidi trajali najmanje 11 minuta.., ponisten gol, cveni karton.. Neregularnost prvenstva je opet dovedena u pitanje.. akcija suzbijanja glodara mora se preduzeti........... umrece ptarizani- bice Zvezda prva..